381128-2023 - ResultatSverige-Göteborg: Färska fiskfiléer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel fisk och skaldjur
Referensnummer: GO2022-06
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15211100 Färska fiskfiléer
II.1.4.
Kort beskrivning
fisk och skaldjur till GöteborgsOperan restaurang
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
03311000 Fisk, 03312000 Skaldjur, 15250000 Fisk och skaldjur
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen