2. Förfarande
Förfarande
Titel: Monteringsboxar
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för löpande köp av monteringsboxar, detaljerad information om artiklar enligt bifogad prismatris. Volym uppskattas till ca 20-25 stycken per år. Volymen är en uppskattning och lämnas utan förpliktelse.
Intern identifierare: 24/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000