Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 8 000 000,00 SEK