381404-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell revision – Finansiell revision av de hel- och delägda aktiebolagen i Kalmar kommunkoncern
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFinansiell revision av de hel- och delägda aktiebolagen i Kalmar kommunkoncern
BeskrivningFinansiell revision av de hel- och delägda aktiebolagen i Kalmar kommunkoncern
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001