Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
Ytterligare klassificering (cpv): 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 42961100 Passerkontrollsystem, 44521100 Lås, 44521110 Dörrlås
Leveransplats
Del av land (NUTS): Gotlands län (SE214)
Land: Sverige
Kompletterande information: Krav på 2 timmars inställelsetid.