381525-2025 - Resultat
Sverige – Utbildning av personal – Kompetensutveckling inom Livsmedel och besöksnäring 2025-2026 (DIS2)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompetensutveckling inom Livsmedel och besöksnäring 2025-2026 (DIS2)
BeskrivningUppdraget omfattar kurser och informationsinsatser som vänder sig till företag på landsbygden med verksamhet inom livsmedel och besöksnäring.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare604-2306-2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000