2. Förfarande
Förfarande
Titel: Backupsystem med licenser
Beskrivning: Beställaren avser att köpa in backupsystem med licenser.
Intern identifierare: 26-155
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000