Ystad Hamn Logistik AB inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende leverans av en (1) shuttlebuss.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34100000 Motorfordon, 34120000 Motorfordon för transport av tio personer eller fler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen