2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktion av finansiella rapporter
Beskrivning: Tredje AP-fonden (AP3) har behov av en leverantör som kan tillhandahålla konsultstöd för produktion av finansiella rapporter (årsredovisning, halvårsrapport och ägarstyrningsrapport) i tryck och digitala kanaler. Se Upphandlingsdokumenten för mer information.
Intern identifierare: AP3 2026/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster, 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Infoga text...
Intern identifierare: Produktion av finansiella rapporter