Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215200 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för socialtjänsten
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45236000 Markanläggning, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Leveransplats
Postadress: Norra Vännegatan 1-3
Ort: Jönköping
Postnummer: 55449