381660-2026 - Resultat
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Skadedjurssanering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkadedjurssanering
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal avseende en heltäckande skadedjursförsäkring till en fast årspremie (ett s.k "Fullserviceavtal") samt även tilläggstjänster i enlighet med förutsättningarna i upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120520:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar