381677-2026 - Resultat
Sverige – Lastbilar med flak – Lastväxlare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastväxlare
BeskrivningKöp av eldriven lastväxlare
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123196:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Optioner
Beskrivning av alternativenService