381689-2025 - Resultat
Sverige – Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall – Omhändertagande av farligt avfall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmhändertagande av farligt avfall
BeskrivningRamavtal avseende omhändertagande av farligt avfall från ÅVC. Samarbete med bl.a. KSO.
Intern identifierare2024-00201
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000