See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter Förstudier & Projektering Bygg, Anläggning och Installation
Beskrivning: Tekniska konsulter förstudier och projektering bygg, anläggning och installation
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:79507:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning