2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utensilier
Beskrivning: Upphandlingen omfattar all typ av utrustning som används för tillagning och servering i kommunens kök.
Intern identifierare: KS 2024/252
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39221100 Köksgeråd, 39221180 Köksredskap, 39240000 Bestick, 39241120 Köksknivar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall