381819-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse programvara och datorsystem – Kliniskt beslutsstöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKliniskt beslutsstöd
BeskrivningUpphabndling av Kliniskt beslutsstöd.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126373:Lot:1