See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsförsäkring
Beskrivning: Upphandlingen omfattar fordonsförsäkringar för samtliga fordon och släp som nu är registrerade under organisationsnumret 222000-1909 eller som kan komma att registreras under avtalets löptid. Försäkring ska även vara möjlig att teckna för såväl helägda objekt som eventuella leasingobjekt.
Intern identifierare: 2500-2025-002288
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000