381829-2020 - ResultatSverige-Eskilstuna: Möbler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler för kontor, konferens och övriga offentliga miljöer
Referensnummer: ASK 18.053
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39130000 Kontorsmöbler, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39153000 Konferensmöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen