381857-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – 3 st Projektingenjörer till Investering Sydöstra regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel3 st Projektingenjörer till Investering Sydöstra regionen
Beskrivning3 st Projektingenjörer
Intern identifierareKOM-419997
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare3 st Projektingenjörer till Investering Sydöstra regionen