Region Blekinge bjuder härmed in intresserade leverantörer att inkomma med digital produktinformation inom området sterilemballage. Presentation av produkterna önskas som digital visning för referensgruppen den 2/3 2021.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33198200 Steriliseringspåsar eller -förpackningar av papper
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avser inbjudan till digital produktvisning, RFI, 21-03-02