2. Förfarande
Förfarande
Titel: Karttjänster i kollektivtrafik
Beskrivning: Upphandling avseende kartor till kollektivtrafiken.
Intern identifierare: 51/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212300 Programvaruutvecklingstjänster för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet
Ytterligare klassificering (cpv): 22114300 Kartor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000