382127-2024 - Resultat
Sverige – Mikroskop – Mikroskop - Light Sheet Fluorescence Microscope (LSFM)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMikroskop - Light Sheet Fluorescence Microscope (LSFM)
BeskrivningUmeå universitet upphandlar ett (1) Light Sheet Fluorescence Microscope (LSFM).
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99006:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)