2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av städuppdrag i Linköping och Mjölby
Beskrivning: Uppdraget omfattar städning i form av daglig städning och periodiskt underhåll i form av storstädning, golvvård och fönsterputs vilket ska utföras i fyra olika lokaler lokaliserade i Linköping och periodiskt underhåll i form av golvvård och fönsterputsning i en lokal i Mjölby.
Intern identifierare: 2023/0338
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling - Städuppdrag i Linköping och Mjölby