2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling - Mottagande- och återvändande centrum Arlanda
Beskrivning: Hyresvärdsupphandling för Mottagning-återvändande center
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131372:Lot:1