382254-2017 - ÄndringSverige-Ludvika: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sporthallsgolv Renovering.
Referensnummer: GNU 2017/2E
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Byte och renovering av sporthallsgolv, golvläggning och beläggning och läggning av mjuka golv.