See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infrysningsmaskiner för plasma
Beskrivning: 2 stycken Infrysningsmaskiner för plasma
Intern identifierare: K 2024-8661
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 42513000 Kyl- och frysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1618006
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MTU/MTP
Intern identifierare: 1618011
Ytterligare klassificering (cpv): 42513100 Frysutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsutvärdering
Intern identifierare: 1638392