See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsutrustning och Hjärtstartare inklusive service
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av brandskyddsutrustning och hjärtstartare inklusive service och funktionskontroller.
Intern identifierare: 2024-00070IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000