382452-2020 - ÄndringSverige-Lund: Gånghjälpmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rollatorer
Referensnummer: 2020.03
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141720 Gånghjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser de skånska kommunernas huvudsakliga inköpsbehov av rollatorer.
Upphandlingen
Upphandlingen avser de skånska kommunernas huvudsakliga behov av rollatorer.