See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Expertis och operativt stöd inom designmetodik i revidering av RUS
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal på operativt stöd med expertis och operativt stöd inom designmetodik i revidering av RUS.
Intern identifierare: 23/496
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop inom dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000