382489-2026 - Resultat
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Fältvandringar inom Greppa Näringen 2026-2027
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fältvandringar inom Greppa Näringen 2026-2027
Beskrivning: Länsstyrelsen Skåne bjuder in till anbudsinlämning avseende Fältvandringar inom Greppa Näringen 2026-2027 med diarienummer 604-6085-2026
Intern identifierare: 604-6085-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000