382512-2025 - Resultat
Sverige – Undervisning och utbildning – Kompetensutveckling inom Ekologisk produktion 2025-2026 (DIS2)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompetensutveckling inom Ekologisk produktion 2025-2026 (DIS2)
BeskrivningUppdraget omfattar rådgivning, kurser och informationsinsatser som vänder sig till verksamma inom jordbruks-, trädgårds- (inklusive akvaponi), skogsbruks- och rennäringsföretag samt företag och ideella föreningar med hästverksamhet med minst I0 hästar på sin eller sina anläggningar vid den tidpunkt då aktiviteten genomförs.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare604-2289-2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000