382525-2020 - ÄndringSverige-Karlstad: Färdiga maträtter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kylda matlådor och frukostprodukter
Referensnummer: 20/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15894300 Färdiga maträtter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser kylda matlådor i enportionsförpackning samt frukostprodukter till Rekryteringsmyndigheten prövningskontor i Stockholm.