382551-2018 - ÄndringSverige-Lund: TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-utrustning 2019
Referensnummer: KS2018/0051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
AV-utrustning inklusive installation.
Egenförsäkran genom ESPD (European Single Procurement Document)
ESPD eller europeisk enhetligt upphandlingsdokument accepteras som preliminär egenförsäkran för (utländska) anbudsgivare. Se https://ec.europa.eu/tools/espd