2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stängsel
Beskrivning: Uppdraget består av planerade och oplanerade stängselarbeten exempelvis uppförande och service av stängsel, stolpar och grindar samt nödvändiga markarbeten för montering av stängsel, stolpar och grindar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45342000 Uppförande av stängsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104838:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning