2. Förfarande
Förfarande
Titel: Höjdfordon 2024
Beskrivning: 1 st höjdfordon stegbil
Intern identifierare: 2024-000745
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144213 Brandbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000