382833-2016 - PlaneringSverige-Stockholm: Telekommunikationstjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
RFI avseende upphandling av beslutstöd och telefoniplattform för 1177 Vårdguiden.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 5: Telekommunikationstjänster
Stockholms län.
Nuts-kod SE110 Stockholms län