See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework agreement - Helpdesk on peace, migration, humanitarian assistance and nexus
Beskrivning: Framework agreement - Helpdesk on peace, migration, humanitarian assistance and nexus
Intern identifierare: 24/001184
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Framework agreement - Helpdesk on peace, migration, humanitarian assistance and nexus