Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Leveransplats
Postadress: Östra parkvägen 1
Ort: Västervik
Postnummer: 59344
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)