382854-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Seed Lasers and Ytterbium Fiber Amplifiers
Referensnummer: FOI-2023-364
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
II.1.4.
Kort beskrivning
Swedish Defence Reserach Agency (FOI) hereby invite tenderers to participate in the procurement of two (2) Seed Lasers and two (2) Ytterbium Fiber Amplifiers according to the description and requirements in the Procurement document.