2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel samt service av maskindiskmedelsystem för storkök
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er att lämna anbud vad gäller upphandling av maskindiskmedel samt service av maskindiskmedelsystem för storkök.
Intern identifierare: TFN/2025:54
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000