See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städredskap, kemtekniska produkter, papper och plast samt kem till storköksmaskiner
Beskrivning: Upphandlingen avser kemtekniska produkter, städredskap, papper och plast samt kem till storköksmaskiner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Städredskap och kemtekniska produkter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:83936:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 33761000 Toalettpapper, 33762000 Pappersnäsdukar, 33763000 Pappershanddukar, 33764000 Pappersservetter, 39832000 Diskmedel, 39831000 Tvättmedel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Papper och plast
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:83936:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kem till storköksdiskmaskiner
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:83936:Lot:3