2. Förfarande
Förfarande
Titel: DNA sequencer (low-to-mid throughput)
Beskrivning: DNA sequencer
Intern identifierare: 2-718/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1 000 stycken