See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetskameror vid hållplatser
Beskrivning: Trygghetskameror till hållplatser för länstrafiken
Intern identifierare: IN-IN26-0024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Trygghetskameror till kollektivtrafiken
Beskrivning: Anbudspris
Intern identifierare: 1868437-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantör
Intern identifierare: 1874674-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1880609-2