2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning och halkbekämpning
Beskrivning: Ramavtal snöröjning och halkbekämpning kommunfastigheter Hällefors och Grythyttan
Intern identifierare: KS 26/00402
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000