2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell leasing av fordon
Beskrivning: Upphandlingen omfattar finansiell leasing av fordon. UM:s fordonsparker består i huvudsak av personbilar och lätta fordon/lastbilar.
Intern identifierare: 562/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Finansiell leasing av fordon