383227-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsovård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovård
BeskrivningMelleruds kommun samordnar upphandling avseende Företagshälsovård för Dalslands miljö och energiförbund samt Mellerud och Dals-Eds kommun enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPrisfråga Dalslands miljö och energiförbund
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115086:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPrisfråga - Dals-Ed
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115086:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPrisfråga Mellerud
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115086:Lot:3