See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering av mätplatser för trafiksäkerhetskameror ATK
Beskrivning: Projektering av mätplatser för trafiksäkerhetskameror ATK
Intern identifierare: KOM-418703
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektering av mätplatser för trafiksäkerhetskameror ATK