383277-2018 - ÄndringSverige-Södertälje: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjning Flens kommun
Referensnummer: UPPH/2018:46
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Flens kommun inbjuder till anbudsgivning gällande - Snöröjning och halkbekämpning - enligt bifogade handlingar.