See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sluttäckning av Viks deponi i Vingåker
Beskrivning: Fortsatt sluttäckning av Viks deponi belägen i Vingåkers kommun.
Intern identifierare: TI 2026-0010
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000