2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krok och klipp / Tvätteriet
Beskrivning: Upphandling Krok och klipp till Tvätteriet Alingsås
Intern identifierare: RS 2024-02660
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42418500 Mekanisk hanteringsutrustning, 42418920 Lossningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal